GAZİANTEP'TE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK EĞİTİMLERİNİ BAŞLATTIK

Gaziantep'te “Engelli Bireylere Ve Ailelerine Aile eğitimi, Bireysel terapi Ve Grup Terapi” desteği eğitimleri veriyoruz.

Vakfımız , Gaziantep'te “Engelli Bireylere Ve Ailelerine Psikolojik Danışmanlık, Aile eğitimi, Bireysel terapi Ve Grup Terapi” desteği eğitimleri veriyor.

Engelli çocukların ve ailelerin yaşadıkları psikolojik sıkıntıların çözümü noktasında desteklemek ve sosyal entegrasyonlarına katkıda bulunmak amacıyla başlanan eğitimleri psikolog ve cinsel terapist Elif Pulat veriyor.

Gaziantep Temsilciliğinde verilen eğitimler talep doğrultusunda Gaziantep’te engellilere hizmet veren farklı kurumlarda da gerçekleşiyor. Bugüne kadar, Abdulkadir Konukoğlu Özel Eğitim Meslek Okulunda ‘Anne Baba Tutumları’ eğitimi, Mutlu Kafe ve Glütensiz Kafe’de çalışan gençlerin ailelerine 'Anne Baba Tutumları, Ergenlik ve Cinsellik eğitimleri verildi.

Haftalık ve aylık dönemlerde planlanan eğitimlerin içeriği gençlerin ve ailelerin ihtiyaçları doğrultusunda belirleniyor. Psikolog Elif Pulat, talep doğrultusunda bireysel terapi de gerçekleştiriyor.