GAZİANTEP FEV SBK YENİ DÖNEM ETKİNLİKLERİ BAŞLIYOR

Gaziantep’te Büyükşehir ve Şehitkamil ve Şahinbey Belediyeleri işbirliği ile 2013 yılından beri sürdürmekte olduğumuz fiziksel yetersizliği olan eğitilebilir zihinsel, serebral palsili, spina bifidalı, omurilik yaralanmalı ve amputeler başta olmak üzere 3–14 yaş grubu engelli çocuklara sportif beceri kazandıran eğitimler verdiğimiz eklinliğimiz devam etmekte olup, Ekim 2021’de yeni dönemi başlatıyoruz.

Gaziantep’te Büyükşehir ve Şehitkamil ve Şahinbey Belediyeleri işbirliği ile 2013 yılından beri sürdürmekte olduğumuz fiziksel yetersizliği olan eğitilebilir zihinsel, serebral palsili, spina bifidalı, omurilik yaralanmalı ve amputeler başta olmak üzere 3–14 yaş grubu engelli çocuklara sportif beceri kazandıran eğitimler verdiğimiz eklinliğimiz devam etmekte olup, Ekim 2021’de yeni dönemi başlatıyoruz.
Başvurular alındıktan sonra muayene edilen çocuklar, durumlarına göre hazırlanan spor ve egzersiz programına alanında uzman eğitmenlerimiz tarafından başlatılmaktadır. Haftada 40’ar dakikalık 3/5 seans birebir olarak eğitimler yapılmakta, zamanla kaynaşma ve sosyalleşmelerini sağlamak amacıyla grup dersleri de yapılmaktadır.
Detaylı bilgi almak ve başvuruda bulunmak için irtibat telefon numaraları 0 342 323 02 29/ 0 531 773 88 80