FİZİKSEL ENGELLİLER VAKFI ÖNEMLİ BİR KONUYU MASAYA YATIRIYOR

Engelli/dezavantajlı bireylerin yaşamlarında karşılaştıkları konuların önemlilerinden biri de cinsel eğitimdir. Bedenlerini tanımakta güçlük çeken bu bireyler ve aileleri toplumsal çekinceden ötürü bu problemlerini kiminle paylaşacakları konusunda bilgi eksikliğine sahiptirler.

Engelli/dezavantajlı bireylerin yaşamlarında karşılaştıkları konuların önemlilerinden biri de cinsel eğitimdir. Bedenlerini tanımakta güçlük çeken bu bireyler ve aileleri toplumsal çekinceden ötürü bu problemlerini kiminle paylaşacakları konusunda bilgi eksikliğine sahiptirler. Fiziksel Engelliler Vakfı bu sorunlarına ışık tutmak için Gaziantep Büyükşehir, Şahinbey ve Şehitkamil Belediyeleri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla düzenlediği seminere sizleri de davet etmektedir. Katılımınızın ve vereceğiniz desteklerin bizi güçlendireceğini bilmenizi isteriz.

Seminerde cevaplanmasını istediğiniz soruları 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 23.59’a kadar fevsporkulubu@gmail.com  adresine bekliyoruz.

Seminer Fiziksel Engelliler Vakfı resmî İnstagram hesabından da canlı olarak yayınlanacaktır. Link aşağıdadır. https://instagram.com/fizikselengellilervakfi_?igshid=YmMyMTA2M2Y=